Personel

Marcelina Jóźwiak-Chomalekarz dentysta

Ukończyłam studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2020 roku. Jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z protetyki stomatologicznej.

Doskonalę swoje umiejętności na licznych kursach z kierunku protetyki oraz stomatologii zachowawczej..

Katarzyna Jóźwiakwłaściciel, lekarz dentysta

Akademię Medyczną w Gdańsku na wydziale stomatologiczno-lekarskim ukończyłam w 1994 r. Przez cały czas mojej aktywności zawodowej podnosiłam swoje kwalifikacje na wielu kursach, szkoleniach i praktycznych warsztatach, gdzie zgłębiałam tajniki wielu skomplikowanych zabiegów stomatologicznych.

Głównymi dziedzinami, w których posiadam największe doświadczenie są protetyka, stomatologia estetyczna, endodoncja. Połączenie nabytych umiejętności z szeroką diagnostyką oraz planowaniem leczenia wraz z Pacjentem pozwoliły mi na osiąganie sukcesów terapeutycznych wraz z zadowoleniem i wdzięcznością pacjentów.

Dzięki wieloletniej wytężonej pracy, nabywaniu doświadczenia, ustawicznego dokształcania się chciałam stworzyć miejsce przyjazne dla pacjentów, zapewniające komfort, wygodę, szeroki wachlarz usług dentystycznych, a przede wszystkim bezpieczeństwo i pewność, że proponowana pełna opieka stomatologiczna jest zawsze na najwyższym poziomie. Wraz z młodym, wykształconym i ambitnym zespołem pragnę dalej rozwijać praktykę dla zdrowia i komfortu naszych pacjentów.

Proponuję Państwu możliwość skorzystania z nowoczesnej diagnostyki stomatologicznej, pantomografii, cefalometrii oraz radiowizjografii przy fotelu dentystycznym, a także wykorzystanie mikroskopu zabiegowego, który coraz szerzej stosowany jest w zaawansowanych zabiegach endodontycznych. Stosujemy najnowsze materiały stomatologiczne i techniki leczenia zapewniające najlepszy efekt terapeutyczny bez bólu, często kojarzonego z wizytą u dentysty. Połączenie szerokiej diagnostyki i nowoczesnych metod leczenia w jednym miejscu zapewnia pacjentom oszczędność czasu przy niezbyt wysokich kosztach leczenia, co nie jest bez znaczenia. Oferujemy leczenie dorosłych jak również dzieci, u których jak najwcześniejszy kontakt z miłą atmosferą u dentysty i skutecznym leczeniem, a przede wszystkim wcześnie rozpoczętą profilaktyką jest doskonałą inwestycją w piękny i zdrowy uśmiech naszych pociech.

Również dorośli pacjenci mogą liczyć na bardzo dobre efekty leczenia zachowawczego, przy zastosowaniu najlepszych materiałów, protetyki z użyciem szerokiego wachlarza technik protetycznych adekwatnych dla potrzeb pacjenta i możliwości wynikających z warunków anatomicznych. Jeżeli dodamy do tego profesjonalne doradztwo i planowanie zabiegów efekt może być tylko jeden, zadowolony Pacjent. Oferowana w naszej praktyce gama zabiegów stomatologii estetycznej poprawia samoakceptację pacjentów, wprowadza radość i wspaniały uśmiech na co dzień.

Obowiązek czuwania nad zadowoleniem naszych Pacjentów, ciągłe kształcenie personelu, poszerzanie zakresu usług oraz rozwijanie praktyki jest moim najważniejszym celem.

Magdalena Michiewicz–Nowiklekarz dentysta

W 2004 roku ukończyłam w Łodzi studia na wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego. Od tego czasu aby zapewnić pacjentom najwyższą jakość leczenia stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, sympozjach oraz kursach medycznych.

Głównym obszarem moich zainteresowań jest endodoncja (leczenie kanałowe, które gwarantuje jak najdłuższe zachowanie własnych zębów) oraz mało inwazyjna stomatologia estetyczna (zmiany kształtu, koloru zębów, zamykanie trem). Posiadam doświadczenie w pracy przy użyciu nowoczesnego sprzętu w tym mikroskopu. Celem mojej pracy jest zdrowy uśmiech zadowolonego pacjenta.

Dariusz Jóźwiakwłaściciel, dr n. medycznych

Studia medyczne ukończyłem w 1994 r. Posiadam specjalizacje z ginekologii i położnictwa, medycyny morskiej i tropikalnej, a obecnie jestem w trakcie specjalizacji w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. W roku 2016 uzyskałem stopień doktora nauk medycznych.

Obecnie poszerzam moje umiejętności w zakresie diagnostyki obrazowej, a szczególnie ultrasonografii. Jestem lekarzem praktykiem i w mojej praktyce wykorzystuję wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą. Wielokrotnie uczestniczyłem konferencjach międzynarodowych, gdzie występowałem jako prelegent oraz brałem czynny udział w obradach paneli zadaniowych dotyczących medycyny morskiej. Doświadczenie jakie zdobyłem w trakcie pracy w USA, Kanadzie, wielu krajach europejskich wykorzystuję w bieżącej pracy. Obecnie w mojej praktyce zajmuje się medycyną pracy, posiadam uprawnienia do badania kierowców, nurków i marynarzy. Interesują mnie nauki przyrodnicze, nowoczesne technologie i ich zastosowanie praktyczne. Lubię podróże, a jazda na nartach sprawia mi wielką przyjemność.