O nas

Oferujemy pełną opiekę stomatologiczną realizowaną przez doświadczonych, kompetentnych lekarzy stomatologów, przy udziale wykwalifikowanego personelu asystentek stomatologicznych, w oparciu o nowoczesną infrastrukturę i sprzęt stomatologiczny.

lek. stom. Katarzyna Jóźwiak

Więcej w dziale o nas

Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Pacjenta oraz wysoka jakość, przez stosowanie najwyższych standardów leczenia, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną w dziedzinie stomatologii jest głównym mottem naszej działalności. Wysoki poziom profesjonalizmu, który zapewniamy przez udział w szkoleniach z zakresu różnych dziedzin stomatologii pozwala nam na ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji.

Dbałość o wysokie standardy aseptyki i antyseptyki sprawia, że Pacjenci mogą czuć się bezpiecznie korzystając z naszej oferty opieki stomatologicznej. Zrozumienie potrzeb Pacjentów, do czego przywiązujemy wielką wagę, powoduje zapewnienie komfortu w czasie zabiegów, wyjaśnianie planowanych zabiegów, doradzanie najkorzystniejszych dla Państwa rozwiązań.

Pragniemy aby nowoczesność i profesjonalizm w stomatologii zapewnił Pacjentom szybkie i trwałe efekty terapeutyczne przy wykorzystaniu najskuteczniejszych metod terapii i wykorzystaniu wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Naszą ambicją jest, aby każdy Pacjent był w pełni usatysfakcjonowany na każdym etapie wykonywanego przez nas procesu leczenia.

Nasza siedziba, w której staramy się zapewnić naszym Pacjentom komfort i wygodę jest również dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wentylowane i klimatyzowane pomieszczenia zapewniają dobre samopoczucie tak w trakcie oczekiwania na wizytę, jak i w jej trakcie.

Korzystamy z zaawansowanych, najnowocześniejszych technologii i sprzętu diagnostycznego na najwyższym światowym poziomie. Użycie urządzeń diagnostycznych w postaci pantomografu z cefalostatem, radiowizjografii i mikroskopu zabiegowego umożliwia zastosowanie najbardziej optymalnych metod leczenia. Najważniejsza jest profesjonalna opieka stomatologiczna połączona z prawdziwą dbałością o zdrowie, piękny uśmiech i komfort naszych pacjentów.

Jeśli poszukujesz gabinetu z profesjonalnym personelem i gdzie stosowane są najnowsze osiągnięcia stomatologii, to dobrze trafiłeś. Nasi dentyści zadbają o Państwa zdrowy i piękny uśmiech.

Właściciel
lek. stom. Katarzyna Jóźwiak